sono-Waves

O nas

Szanowni Państwo,

oferowane przez nas kursy prowadzone są przez współpracujący od wielu lat zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów różnych specjalizacji zajmujących się na co dzień ultrasonografią. Regularnie, podczas codziennej pracy konsultujemy i badamy wielu pacjentów, co pozwala na ma na rozpoznanie wielowymiarowych, często bardzo trudnych klinicznie przypadków.

Nasza pasja medyczna, szerokie zainteresowania zawodowe oraz profesjonalne umiejętności sprawiają, że organizowane przez nas szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie, zdobywając uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Szkolenia prowadzone są w trybie hybrydowym, będąc połączeniem warsztatów stacjonarnych z dostępem do wykładów on-line, co pozwala na odpowiednie zapoznanie się z wiedzą teoretyczną przed rozpoczęciem zajęć praktycznych przy aparacie ultrasonograficznym.

Naszym wspólnym celem jest dzielenie się i rozpowszechnianie praktycznej wiedzy o ultrasonografii, która jest idealną metodą i rozwiązaniem dla wszystkich, którym w codziennej praktyce brakuje narzędzie do diagnostyki obrazowej dostępnego przy łóżku pacjenta.


Do zobaczenia na kursach !


dr hab. n. med. Natalia Buda

dyrektor dydaktyczny szkoleń SONOPUB

NASZ ZESPÓŁ

dr hab. n. med. Natalia Buda
dyrektor dydaktyczny szkoleń SONOPUB
dr n. med. Jolanta Cylwik
anestezjologia
dr hab. n. med. Dorota Sobczyk
kadriologia
lek. Małgorzata Spodar-Celińska
anestezjologia i intensywna terapia
lek. Piotr Buda
kardiologia
dr n. med. Błażej Littwin
pediatria
dr n. med. Jakub Piotrkowski
choroby wewnętrzne
lek. Krystian Sporysz
anestezjologia